Nowe kontrakty Polanik

Polanik - światowej klasy producent sprzętu lekkoatletycznego, świadczy również usługi z zakresu obróbki mechanicznej dla firm z Polski jak i zagranicy. 

Do grona stałych klientów firmy dołączył producent motocykli trójkołowych - Rewaco Spezialfahrzeuge GmbH Germany. Polanik wykonuje dla dla tej firmy liczne detale na obrabiarkach CNC Haas.

Kolejny kontrahent firmy Polanik to producent wózków inwalidzkich z Piotrkowa Trybunalskiego- firma MBL, dla której wykonuje tysiące detali wycinanych na wycinarkach typu Fiber. Detale te są wykonywane z dokładnością do 0,05mm i nie wymagają dalszej obróbki.

Polanik zakończył również dostawę kilkudziesięciu ton elementów do budowy wiaduktów i hal na zlecenie firmy Cermont z Woli Krzysztoporskiej, współpracującej z generalnym inwestorem KGHM Lublin.. Detale te zostały wypalone z blach na laserze typu Fiber.

Kolejnym partnerem jest firma Oli Sp. z o.o. z Piotrkowa Trybunalskigo, dla której Polanik wykonuje elementy stalowe (wraz z cynkowaniem i malowaniem) do budowy ekranów akustycznych przy DK i autostradach.