Cięcie Laserem

Przykłady cięcia laserem

Oferujemy Państwu usługi na wycinarce laserowej 2D TruLaser 5030 fiber

 Informacje na temat cięcia laserem

 

Jedną z najbardziej precyzyjnych metod obróbki metali i innych materiałów (drewno, tworzywa sztuczne) jest cięcie laserem i tę usługę pragniemy zaproponować wszystkim zainteresowanym klientom. Usługi z tego zakresu przeprowadzamy na nowoczesnej i niezawodnej wycinarce laserowej 2D TruLaser 5030 fiber. Przedstawiony sprzęt marki Triumph o mocy 3 kW, przystosowany jest do cięcia laserem zarówno cienkich, jak i grubych blach. Cięcie dokonywane jest poprzez stopienie danego materiału w wiązce lasera, w osłonie gazów.

 

Cięcie laserem - zalety

Proponowane przez naszą firmę cięcie laserem umożliwia obróbkę stali czarnej, nierdzewnej, metali kolorowych (mosiądz, miedź) czy aluminium, zapewniając przy tym najwyższą jakość krawędzi cięcia. Oferowane w naszej firmie cięcie laserem to najwyższy standard obróbki, precyzyjna, stuprocentowa powtarzalność kształtu, jak również maksymalne wykorzystanie dostępnych komponentów. Wielką zaletą opisywanej metody jest fakt, iż po takiej obróbce otrzymują Państwo zawsze gładką i krystalicznie czystą powierzchnię cięcia, nie jest potrzebna dalsza obróbka. Bezpośredni napęd wyróżnionej maszyny pozwala na osiągnięcie dużej prędkości i dynamiki cięcia, w szczególności ten energooszczędny laser sprawdza się na blachach o cienkiej grubości.

 

Więcej o technice

Maksymalnym obszarem pracy naszego lasera jest 3000x1500 mm, natomiast grubość blach, na których pracujemy, zawiera się w przedziale od 0,5 mm do 20 mm. Cięcie laserem wykonujemy w oparciu o dostarczony nam rysunek techniczny. Umożliwiamy klientom dostarczenie rysunku w formie elektronicznej lub papierowej. Realizacji zlecenia podejmujemy się zarówno na materiałach własnych, jak również powierzonych nam przez klienta. Cena kompleksowej usługi laserowego cięcia i obróbki konkretnego materiału, uzależniona jest od kształtu, grubości i rodzaju blachy oraz ilości zamówionych sztuk - z tego powodu koszt zlecenia zawsze ustalany jest indywidualnie.

Zatrudniona w naszej firmie doświadczona i kompetentna kadra pracownicza zapewni Państwu optymalne wykorzystanie dostarczonego materiału.

 

firmy TRUMPF o mocy 3 kW, która daje duże możliwości i stanowi przewagę w laserowym cięciu blach grubych i cienkich. Laser umożliwia obróbkę pełnego spektrum materiałów (wszystko na jednej maszynie), gwarantując przy tym jeszcze lepszą jakość krawędzi cięcia. Laser umożliwia obróbkę stali czarnej, stali nierdzewnej, aluminium, a także materiałów kolorowych jak miedź i mosiądz - w ciągłym procesie produkcyjnym.

Energooszczędny laser na ciele stałym umożliwia osiąganie szybkich prędkości cięcia szczególnie blach cienkich. Prędkości i wysoka dynamika są osiągane dzięki bezpośrednim napędom maszyny.

Maksymalny obszar pracy w/w lasera to 3 000x1 500 mm, a maksymalna grubość wycinanych blach mieści się w granicach od 0,5 mm do 20 mm (w zależności od materiału).
Usługę wykonujemy w oparciu o dostarczony rysunek techniczny w formie elektronicznej lub papierowej, z materiału powierzonego lub własnego.

Koszt usługi kalkulujemy indywidualnie i jest on uzależniony od kształtu ciętej blachy, ilości sztuk oraz grubości i rodzaju blachy.